LandsbergON

Poniżej możecie pobrać „LandsbergON” w wersji pdf klikając na okładkę lub w ten link – LandsbergON magazyn (nr1)

LandsbergON 02/2018

okładka-nr-2-landsbergon

 

 


Powstaje gorzowski magazyn fantasy „LandsbergON”. Dołącz do redakcji!

Dzięki dotacji z Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. przygotowujemy pierwszy gorzowski półrocznik fantasy – „LandsbergON”. Magazyn zawierać będzie opowiadania z gatunku science-fiction, fantasy i horror pisane przez gorzowskich twórców (również tych, którzy nie mieszkają już w Gorzowie, lub nigdy nie mieszkali a czuja się związani, bo tutaj np. uczą się albo mają rodzinę i odwiedzają nasze miasto. Najważniejsza jest miłość do Gorzowa i poczucie związku z naszym miastem) i nawiązujące do naszego miasta i okolic (nawiązanie do Gorzowa nie musi być ścisłe, w opowiadaniu może pojawiać się nazwa „Gorzów”, „Landsberg”, „Miasto na Siedmiu Wzgórzach”, może pojawiać się jakiś element charakterystyczny dla Gorzowa. Element gorzowski można pominąć w recenzjach i felietonach. W przypadku braku takich elementów w opowiadaniu zachęcamy do jego przesłania a my w redakcji pomożemy Wam w tym aby tekst promował Gorzów i okolice).

Dla nowych tekstów wprowadzamy limit 4 stron formatu a4. Dla dłuższych przewidujemy możliwość publikacji w odcinkach, w kilku numerach. Zapraszamy do udziału także debiutantów. Do tekstów prosimy dołączać notkę bibliograficzną, w której będzie również mowa o związkach autora z Gorzowem.

Chcemy w ten niekonwencjonalny sposób promować nasze miasto a jednocześnie dać gorzowianom możliwość prezentowania swojej twórczości. Powstanie w sumie 200 egzemplarzy (dwa numery) „LandsbergONu” i jego wersja cyfrowa.

Magazyn będzie kolportowany w instytucjach miejskich, bibliotekach a 40 egzemplarzy trafi do ogólnopolskich redakcji internetowych, tradycyjnych i recenzentów zajmujących się tematyką fantasy. Pierwszy numer ma powstać do końca czerwca. Drugi do końca roku.

Wszyscy, którzy zajmują się twórczością fantasy, s-f i horror (opowiadania, recenzje, felietony, grafiki) mogą przesyłać swoje prace na adres mailowy landsbergon@gmail.com do 20.04.2018 r.

Projekt jest dofinansowany z budżetu Miasta Gorzowa Wlkp.

W razie pytań i uzgodnień prosimy o kontakt z Mariuszem Sobkowiakiem – Prezesem Stowarzyszenia NOVUM,

tel.: 669-847-078,

e-mail: stowarzyszenie.novum@gmail.com

Regulamin LandsbergON